اهمیت تبلیغات

اهمیت تبلیغات امروزه به ضرورت تبلیغاتی تبدیل شده! حداقل یکبار در طول زندگی خود با این جمله مواجه شده اید؛ تبلیغات هزینه نیست، سرمایه گذاری است. آیا به خاطر دارید برند های موفقی همچون؛ نایک، پپسی، نسکافه، سامسونگ (و…) حتی برای مدتی کوتاه دست از تبلیغات بردارند؟ این وظیفه شماست تا با اطلاع رسانی از رویدادها، کالا یا خدمات خود، افرادی که به آنها نیاز دارند را باخبر سازید. مشتریان هرچقدر هم که وفادار باشند، زندگی معمول و روزمره اجازه نمیدهد همیشه، خودجوش، در جریان کار یا رویدادهای شما باشند.

اهمیت تبلیغات بیلورد

یکی از دلایلی که بزرگترین برند های جهانی با وجود به زانو در آوردن بازار همچنان دست از تبلیغات نمی کشند ماندگاری در ذهن مخاطب است. این وظیفه شماست که همواره همراه مشتریانتان باشید. کالا، خدمات  رویدادها و تغییرات، جدیدتان را به مخاطبان معرفی، یادآوری کنید. پیشرفت برند شما با تبلیغات یا به عبارتی اطلاع رسانی صحیح، رابطه مستقیم دارد. منطقی نیست بعد از موفقیت انتظار داشته باشید مشتریان و مخاطبان به دنبال شما باشند. ماندگارترین نام ها هم در صورتی که تکرار نشوند از ذهن فراموش خواهند شد.

متاسفانه عده زیادی تصور میکنند اهمیت تبلیغات به این معنا است که به محض آغاز روند تبلیغات، با سیل عظیم استقبال مخاطبان و سودهای آنچنانی مواجه میشوند! انجام تبلیغات راهی تخصصی و مستمر است! ادامه یافتن تبلیغات باعث میشود تا همواره در ذهن مخاطب باشید، حتی به عنوان انتخاب دوم!!! ممکن است بسیاری مخاطبان، انتخاب های خرید یا رفع نیازشان را قبل از حضور شما در بازار، داشته باشند، استمرار تبلیغات باعث میشود تا همیشه گزینه دوم انتخاب آنها در رفع نیازهایشان باشید، به مرور زمان، تبدیل به تنها و اولین گزینه خواهید شد.(اگر علاوه بر تبلیغات، دیگر الزامات یک برند محبوب مردمی را رعایت کنید)

در صورتی که نیاز به مشاوره دارید میتوانید با مشاوران ما  در تماس باشید .

پیام بگذارید

(1 دیدگاه)

  • مدیر سایت

    به زودی مطالب جدید

  • نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.