مشهد

باربیکن
۱۴۰۱/۱۰/۰۳
کهربا
۱۴۰۱/۰۳/۲۴
اسنوا
۱۴۰۱/۰۳/۲۲
فیلم آتابای
۱۴۰۱/۰۲/۲۸
شرکت دوو
۱۴۰۱/۰۱/۲۵
برند انرژی
۱۴۰۰/۰۸/۲۵
شرکت پاکشوما
۱۴۰۰/۰۸/۱۸
برند پریل
۱۴۰۰/۰۸/۱۴

تبلیغات محیطی به عنوان ابزاری برجسته‌ای در دسته تبلیغات و بازاریابی، نقش حیاتی در توسعه کسب‌وکارها ایفا می‌کند. مشهد، به عنوان یکی از شهرهای زیارتی و پر جمعیت ایران، دارای موقعیت استثنایی برای اجاره بیلبورد است. این شهر با جمعیت فراوان و تردد فوق العاده در ایام تعطیلات، به یکی از بهترین مکان‌ها برای تبلیغات محیطی تبدیل شده است.

موقعیت مشهد مقدس

مشهد دومین شهر پرجمعیت ایران و نود و پنجمین شهر پرجمعیت دنیاست. همچنین شهر مشهد سالانه نزدیک به 30 میلیون زائر و گردشکر داخلی و 2 میلیون خارجی جذب می‌کند. در ایام سوگواری و جشن‌های مذهبی جمعیت مشهد چند برابر می‌شود و همین ویژگی یک فرصت بی‌نظیر در زمینه تبلیغات محیطی ارائه می‌دهد تا برندها بتوانند از آن برای بیشتر دیده شدن استفاده کنند.

چرا اجاره بیلبورد در مشهد مقرون به صرفه است؟

  • در ایام مختلف سال، به ویژه در تعطیلات دینی و ایام عید نوروز، تعداد باورنکردنی از زائران به مشهد سفر می‌کنند. این فرصت برای برندها و کسب‌وکارها فراهم می‌شود تا با نصب بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی در نقاط استراتژیک، هویت و پیام خود را به گستره‌ی وسیعی از مخاطبان نمایش دهند.
  • جاذبه های گردشگری نیز در کنار مکان های زیارتی بیشماری در خراسان رضوی وجود دارد که فرصت خوبی جهت تبلیغات به صرفه تر را ایجاد می‌کند.
  • تعدد تابلوهای تبلیغات محیطی در مشهد فرصت انتخاب و گزینش بهترین و مناسب‌ترین تابلوها را به مجموعه‌ها می‌دهد.

بیلبورد در مشهد

آژانس تبلیغاتی فرهنگ رسانه با بهره‌گیری از تیم حرفه‌ای و دانش فنی، امکان اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی در تمامی نقاط مشهد را با بهترین قیمت فراهم می‌کند. این خدمات با هدف بهبود شناخت برند، به صاحبان کسب‌وکارها کمک می‌کند تا به اهداف کسب و کار خود برسند.

برای اطلاع از تعرفه اجاره بیلبورد در مشهد و سایر استان ها یا مشاوره تبلیغات و بازاریابی با کارشناسان ما تماس بگیرید.