مازندران

یکی از مهم‌ترین ابزارهای برندسازی و تبلیغات برای کسب‌و کارها، تبلیغات محیطی است. تبلیغ محیطی هوشمندانه باعث رشد کسب و کار شما خواهد شد. برای موفقیت در این روش یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید در نظر گرفت موقعیت اجاره بیلبورد است. یکی از پر ترافیک‌ترین و بهترین استان‌ها برای اجاره بیلبورد استان مازندران است. در اینجا به ویژگی‌های متمایز این استان برای اکران بیلبورد خواهیم پرداخت. در ابتدای این صفحه تعدادی از برندهایی که توسط آژانس تبلیغاتی فرهنگ رسانه در این استان اکران شده‌اند قابل مشاهده است.

تبلیغات محیطی و اجاره بیلبورد در استان مازندران

موقعیت استان مازندران:

استان مازندران به مرکزیت ساری گردشگر پذیرترین استان کشور است و با استان‌های گلستان، سمنان، تهران، البرز، قزوین و گیلان هم‌مرز می‌باشد. فاصله بین استان مازندران تا پایتخت حدود ۴ ساعت است.

چرا تبلیغات محیطی در مازندران؟

این استان به دلیل گردشگرپذیری بالا یکی از بهترین موقعیت‌ها را برای تبلیغات محیطی داراست. از دیگر عواملی که جاده‌های استان را برای تبلیغات بیلبوردی مناسب کرده است، جاذبه های طبیعی، فرهنگی و تاریخی آن است.

مهم ترین شهر گردشگری استان شهر رامسر است، به همین جهت رامسر می‌تواند مهم‌ترین شهر تبلیغاتی مازندران نیز باشد. از دیگر شهرهای مهم استان مازندران جهت تبلیغات محیطی می‌توان به سلمانشهر، نوشهر و چالوس اشاره کرد.

با قیمت پایین تر از تهران بیلبورد در مازندران داشته باشید

استان مازندران با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد خود، همه ساله پذیرای مسافرین زیادی از تمام کشور است. اما تهران بعنوان پرجمعیت‌ترین شهر کشور بیشترین مسافرت را به این استان دارند که این خود یک مزیت فوقالعاده برای اجاره بیلبورد در مازندران با هزینه پایین تر نسبت به تهران است.

سهم بسیار زیاد پلاک های غیربومی در استان مازندران نشان دهنده اهمیت تبلیغات در این استان است

همانطور که مشخص است 35 درصد پلاک‌های استان مازندران مربوط به تهرانی‌ها است و این یک آمار قابل توجه برای برندهایی است که به دنبال تبلیغات با هزینه کمتری نسبت به تهران هستند.

ویژگی های اجاره بیلبورد در مازندران

  1. ترافیک زیاد در استان مازندران موقعیت درجه یکی برای تبلیغات بیلبوردی ایجاد کرده. اجاره بیلبورد در جاده‌های پر تردد این استان فرصت خوبی جهت نمایش و آگاهی از برند شما است.
  2.  تراکم جمعیت استان مازندارن با توجه به مساحت آن بسیار بالاست. در ایام تعطیلات تراکم جمعیتی این استان به حد باورنکردنی می‌رسد. بنابراین اجاره بیلبورد در این استان باعث بازدید حداکثری مخاطبان خواهد شد.
  3.  منطقه آزاد تجاری صنعتی مازندران یکی از مهمترین فرصت‌ها برای اجاره بیلبورد در استان مازندران است. این منطقه با جذب سرمایه‌ و تراکم جمعیت، محیطی بسیار مستعد برای تبلیغات محیطی فراهم کرده است.
  4.  توجه بهترین برندهای کشور به تبلیغات در مازندران باعث رقابت بین آنها در کسب بهترین تابلوها شده. این اتفاق باعث ایجاد مزیت رقابتی می‌شود.

آژانس تبلیغاتی فرهنگ رسانه با تیم حرفه‌ای و دانش فنی، به عنوان یکی از بزرگترین صاحبان رسانه در استان مازندران شناخته می‌شود. اجاره بیلبورد و تبلیغات محیطی از جمله خدمات این آژانس است که با ارائه بهترین قیمت، به برندها کمک می‌کند تا هر چه بهتر توسط مخاطبان دیده شوند. کمپین‌های تبلیغات محیطی ما از پوشش گسترده‌ای برخوردار بوده و به برندها امکان نمایش در نقاط مختلف شهری و استانی را می‌دهد. این پوشش گسترده باعث می‌شود که برند به صورت یکدست و همگانی دیده شود.

صاحبان کسب و کار، شرکت‌ها و صنایع میتوانند با انتخاب تابلوهای مناسب در این استان به دیده شدن و رشد کسب و کار خود کمک کنند.

برای اطلاع از تعرفه اجاره بیلبورد در مازندران و دیگر استان ها یا مشاوره تبلیغات و بازاریابی با کارشناسان ما تماس بگیرید.