مشهد

تبلیغات محیطی به عنوان ابزار برجسته‌ای در دسته تبلیغات و بازاریابی، نقش حیاتی در توسعه کسب‌وکارها ایفا می‌کند. مشهد، به عنوان یکی از شهرهای زیارتی و پر جمعیت ایران، موقعیت استثنایی‌ای در اجاره بیلبورد دارد. این شهر با جمعیت فراوان و تردد فوق العاده در ایام تعطیلات، به یکی از بهترین مکان‌های برای تبلیغات محیطی تبدیل شده است.

موقعیت مشهد مقدس

مشهد دومین شهر پرجمعیت ایران و نود و پنجمین شهر پرجمعیت دنیاست. همچنین شهر مشهد سالانه نزدیک به 30 میلیون زائر و گردشکر داخلی و 2 میلیون خارجی جذب می‌کند. در ایام سوگواری و جشن‌های مذهبی جمعیت مشهد چند برابر می‌شود و همین ویژگی یک فرصت بی‌نظیر در زمینه تبلیغات محیطی ارائه می‌دهد تا برندها بتوانند از آن برای بیشتر دیده شدن استفاده کنند.

چرا اجاره بیلبورد در مشهد زود بازده است؟

  • در ایام مختلف سال، به ویژه در تعطیلات دینی و ایام عید نوروز، تعداد باورنکردنی از زائران به مشهد سفر می‌کنند. این فرصت برای برندها و کسب‌وکارها فراهم می‌شود تا با نصب بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی در نقاط استراتژیک، هویت و پیام خود را به گستره‌ی وسیعی از مخاطبان نمایش دهند.
  • جاذبه های گردشگری نیز در کنار مکان های زیارتی بیشماری در خراسان رضوی وجود دارد که فرصت خوبی جهت تبلیغات به صرفه تر را ایجاد می‌کند.
  • تعدد تابلوهای تبلیغات محیطی در مشهد فرصت انتخاب و گزینش بهترین و مناسب‌ترین تابلوها را به مجموعه‌ها می‌دهد.

بیلبورد در مشهد

آژانس تبلیغاتی فرهنگ رسانه با بهره‌گیری از تیم حرفه‌ای و دانش فنی، امکان اجاره تابلوهای تبلیغاتی در تمامی نقاط مشهد را فراهم می‌کند. این خدمات با هدف بهبود شناخت برند و افزایش نفوذ در بازار، به صاحبان کسب‌وکارها کمک می‌کند تا به اهداف بازاریابی خود برسند.

برای اطلاع از تعرفه اجاره بیلبورد در مشهد و سایر استان ها یا مشاوره تبلیغات و بازاریابی با کارشناسان ما تماس بگیرید.
برخی از شرکت ها و کسب و کارهایی که توسط ما در مشهد دیده شدند:
باربیکن
۱۴۰۱/۱۰/۰۳
کهربا
۱۴۰۱/۰۳/۲۴
اسنوا
۱۴۰۱/۰۳/۲۲
فیلم آتابای
۱۴۰۱/۰۲/۲۸
شرکت دوو
۱۴۰۱/۰۱/۲۵
برند انرژی
۱۴۰۰/۰۸/۲۵
شرکت پاکشوما
۱۴۰۰/۰۸/۱۸
برند پریل
۱۴۰۰/۰۸/۱۴
بانک پارسیان
۱۴۰۰/۰۸/۱۱
برند پرسیل
۱۴۰۰/۰۸/۰۹
شرکت هیمالیا
۱۴۰۰/۰۶/۰۲