اصفهان

استان اصفهان با مرکزیت شهر اصفهان به عنوان یکی از شهرهای قدیمی و تاریخی ایران شناخته می‌شود. همچنین اصفهان بعد از تهران و مشهد، پرجمعیت ترین شهر کشور است. این استان یکی از مقاصد گردشگری بوده و تعداد زیادی از گردشگران را جذب کرده است. اجاره بیلبورد در اصفهان فرصت خوبی جهت افزایش آگاهی از برند، فروش و آشنایی و همکاری با بزرگترین صنایع کشور است.

بیلبورد تبلیغاتی شرکت آپ در اصفهان

چرا تبلیغات محیطی در اصفهان؟

استان اصفهان با ترکیب منحصر به فردی از زیبایی‌های طبیعی، بناهای تاریخی و فرهنگی و گنجینه‌ای از اثار هنری، به عنوان یکی از بهترین مکان‌ها برای تبلیغات محیطی شناخته می‌شود. اجاره انواع بیلبورد در راه های منتهی به جاذبه‌های تاریخی اصفهان نظیر میدان نقش جهان، سی و سه پل، پل خواجو، چهارباغ، عالی‌قاپو و دیگر بناها فرصتی مناسب جهت ارائه پیام‌های تبلیغاتی است.

بیلبوردهای تبلیغاتی اصفهان

اصفهان در کنار جاذبه‌های تاریخی خود یکی از بزرگترین شهرهای صنعتی کشور است. صنایع بزرگی مانند فولاد مبارکه، ذوب آهن، پالایشگاه و پتروشیمی، شرکت نفت سپاهان، اسنوا و بسیاری از برندهای آشنا را می‌توانید در این استان بیابید. بیلبوردهای متعدد در اصفهان فرصت بینظیری حهت تبلیغات شرکت‌ها و صنایع این استان است. همچنین کسب و کارهای سایر استان ها می‌توانند با تبلیغات محیطی در این استان به افزایش آگاهی از برند برای شهروندان و همچنین همکاری با صنایع متعدد اصفهان اقدام نمایند.

آژانس تبلیغاتی فرهنگ رسانه با تیم حرفه‌ای و دانش فنی، به عنوان یکی ارائه کنندگان خدمات جامع اجاره بیلبورد و تبلیغات محیطی در استان اصفهان است.

برای اطلاع از تعرفه اجاره بیلبورد در اصفهان و سایر نقاط کشور یا مشاوره تبلیغات و بازاریابی با کارشناسان ما تماس بگیرید.